Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30508
Stary 25.01.2015, 14:20
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Te odbiegające od meritum to z pewnością te w stylu "Pierwszy pisałem/dostrzegłem/wskazałem/prognozowałem....".
Jeśli chodzi o wspomniane przez Ciebie "zwroty retoryczne" to mnie osobiście rozśmiesza do łez gdy sołtys pisze coś absolutnie oczywistego w stylu: "w nocy jest ciemno", w "zimie jest zimno" albo "woda jest mokra", po czym cieszy się jak dziecko gdy może napisać: "pisałem już o tym dawno temu...". Po prostu odlot .
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 25.01.2015 o godz. 17:55.