|
po prostu zachowujecie się jak przekupki na bazarze... co pół roku ten sam lament, i licytowanie się czy klub powinien dać rabat 10 czy 20 zł... to jest bez sensu, bo tak naprawdę w perspektywie pół roku jakie znaczenie ma 10 zł?
Ktoś kto kupuje karnet na Wisłę stale, to w ogóle nie patrzy w rubrykę "wolna sprzedaż", tylko kupuje i już. Nie widzę sensu przeciągać liny o to, czy 10 zł czy może 20 zł rabatu jest odpowiednie, tym bardziej w sytuacji finansowej klubu.
Polecam karnety kupować nie żydzić. Wisła gotówki potrzebuje!
Ostatnio edytowane przez palikot : 25.01.2015 o godz. 02:56.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
✪✪✪✪ ✰✰✰✰
|