|
Wytłumaczysz dlaczego na te najbardziej topowe tematy (ostatnio górnictwo) dziwnym trafem Twoje poglądy zbiegają się z po-wskimi?
Te odbiegające od meritum to z pewnością te w stylu "Pierwszy pisałem/dostrzegłem/wskazałem/prognozowałem....". Jak również odpowiedź na porównanie z "analnym Manuelem".
Z ciekawości kliknąłem przypadkową stronę, bo w takim czasie nie jestem w stanie przekopać tylu stron, trafiło na 933.
Przytoczysz sam 2 posta od góry? Tak odnośnie "przerzucania na PiS".
Gospodarczo przy takiej fali emigracji Polaków (bo już nawet nie młodych, każdy rocznik na granicy można spotkać) i prognozowanym napływie (co już się dzieje) Ukraińców (dlatego też "nasi" się do nich łaszą i wchodzą bez wazeliny) będziemy w dupie. W sumie już jesteśmy. Ileż to mamy długu?
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 25.01.2015 o godz. 00:00.
|