ABGwislakABG napisał(a):

|
Prawda jest taka, ze wrzucając coś na platformę, czy to diagram/wykres/tabelkę czy innego posta dorzucałeś te pisiont groszy, gadałeś nie na temat (za co m.in. oddałem głos w odpowiedniej kategorii w WSA) czy przerzucałeś na pis. Odciąganie od meritum to również obrona.
|
Nie przypominam sobie takich sytuacji. Diagramy/wykresy/tabelki wrzucałem w tematach gospodarczych, czy to przy okazji zakładów o bezrobocie, czy innych tematów energetycznych, bądź podatkowych. Rozumiem, że wykresy, które miały pokazywać niby PO w nie najgorszym świetle miały być ich obroną? Zupełnie tak nie uważam, bo meritum były sprawy gospodarcze i tego się trzymałem.
Z ciekawości zobaczyłbym tego posta gdzie odbiegłem od meritum, bądź przerzuciłem się na PiS (oczywiście nie mówię o sytuacjach, gdzie ktoś sprowadził dyskusję na boczny tor, bądź ją rozmył a ja prowadziłem dalszą dyskusję )
