|
Emj wytłumacz mi coś- deklarujesz się jako ten przeciwko "bandzie czworga", lub nawet "bezpartyjny". Nie mniej jednak za każdym razem gdy ktoś dziabie koalicję próbujesz w jakiś sposób bronić czy to własne przemyślenia czy rozmywasz temat. PiSu albo w ogóle nie tykasz, albo dokładasz pisiont groszy?
Duo- jeżeli tvn potrafi Ci wcisnąć, że Millward Brown wchłaniając SMG/KRG i nie zmieniając wcale struktury zarządczej na terenie naszego kraju to jest ten Millward Brown to trudno jakkolwiek polemizować. Już o samym fakcie wchłonięcia tak skompromitowanej firmy, w dodatku nie zrobienia tam jakiegokolwiek porządku wspomnę tylko.
|