najbardziej zabawne że kilkanaście dni temu warszawiaczek emj10 "łasił " się do wiślaka68 który wrócił na forum , jego " łaszenie" zostało przyjęte przez wiślaka68 , napiszę żeby nie przesadzić" chłodno a wręcz wrogo" , i tak skończyła się sielanka co pokazuje post emj10 z godziny 22.06
wiślak68 też to zauważyłem emj10 jest normalny i nie czyta mnie i do tego jest nienormalny i czyta mnie , takie coś dwa w jednym , przynajmniej tak zrozumiałem jego posta , cóż człowiek o takich"zdolnościach i mądrości" może sobie na coś, takiego pozwolić, to taki półbóg?czy co?
ABGwislakABG to co piszesz poniżej w pierwszym akapicie , zwracałem na to uwagę w większości swoich postów, dawno to zauważyłem i punktowałem go między innymi z tego powodu