Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30489
Stary 24.01.2015, 22:14
najbardziej zabawne że kilkanaście dni temu warszawiaczek emj10 "łasił " się do wiślaka68 który wrócił na forum , jego " łaszenie" zostało przyjęte przez wiślaka68 , napiszę żeby nie przesadzić" chłodno a wręcz wrogo" , i tak skończyła się sielanka co pokazuje post emj10 z godziny 22.06

wiślak68 też to zauważyłem emj10 jest normalny i nie czyta mnie i do tego jest nienormalny i czyta mnie , takie coś dwa w jednym , przynajmniej tak zrozumiałem jego posta , cóż człowiek o takich"zdolnościach i mądrości" może sobie na coś, takiego pozwolić, to taki półbóg?czy co?

ABGwislakABG to co piszesz poniżej w pierwszym akapicie , zwracałem na to uwagę w większości swoich postów, dawno to zauważyłem i punktowałem go między innymi z tego powodu
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 24.01.2015 o godz. 22:31.