Szpen napisał(a):

|
sam mam kredyt we franku wypłacany po 2,85. Niech nikt mi się do niego nie wtrąca.
|
To powyżej to szpenio 16.01.2015
A to jest szpenio 23.01.2015:
"
...chciałbym pokazać obłudę części ludzi, którzy są zdanie, że frankowicze sami są sobie winni, bo brali kredyty w CHF. OK, są winni, bo podejmowali takie a nie inne decyzje. Jednak zdanie odnośnie tego, że niech się sami teraz tym martwią należy podważyć, biorąc pod uwagę fakt, że na rynku traktowani są gorzej niż kredyciarze w złotówkach."
Co się zmieniło? Wygląda na to że z centrali poszedł przekaz, że jednak będą robić dopłaty do kredytów frankowych i internetowe trolle dostały polecenie aby uzasadnia na necie "zasadność" takiej decyzji. A że przy okazji robią z siebie idiotów? No cóż, ciężkie jest życie trolla

.