ABGwislakABG napisał(a):

|
Ja rozumiem, że ten temat cofa w rozwoju, ale żeby od razu do przedszkola?
|
Widzę że powoli zaczynasz łapać dlaczego "stare" forum miało taki ubaw z sołtysa

. Chłop jest naprawdę nie do podrobienia. Mitomaństwo posunięte do granic absurdu. I nigdy nie daje za wygraną

:
"
Przecież BCG działala prężnie w Polsce w czasach prywatyzacji za "wielkiej piątki". Po upadku AA i konsolidacji do "wielkiej czwórki" trochę straciła na znaczeniu...."
Bidok tak bardzo chce błysnąć "wiedzą", że gotów jest napisać największą głupotę byle tylko wyglądało że jest "mądry".