Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30483
Stary 24.01.2015, 21:42
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Ja rozumiem, że ten temat cofa w rozwoju, ale żeby od razu do przedszkola?
Widzę że powoli zaczynasz łapać dlaczego "stare" forum miało taki ubaw z sołtysa . Chłop jest naprawdę nie do podrobienia. Mitomaństwo posunięte do granic absurdu. I nigdy nie daje za wygraną :
"Przecież BCG działala prężnie w Polsce w czasach prywatyzacji za "wielkiej piątki". Po upadku AA i konsolidacji do "wielkiej czwórki" trochę straciła na znaczeniu...."
Bidok tak bardzo chce błysnąć "wiedzą", że gotów jest napisać największą głupotę byle tylko wyglądało że jest "mądry".
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 24.01.2015 o godz. 22:37.