[QUOTE=emj10;1388558]Dostał bana za wchodzenie w polemikę z Drozdami, kerimami i Tobie podobnymi żeby rozjaśnić sprawę

[/QUOTE
polemika ? ha ha ,obrażanie nazywasz polemiką , ten warszawiaczek naprawdę się tutaj panoszy, przynajmniej raz napisz prawdę człowieku "wszelakich zdolności" i "bezgranicznej wiedzy"