Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30480
Stary 24.01.2015, 21:29
[QUOTE=emj10;1388558]Dostał bana za wchodzenie w polemikę z Drozdami, kerimami i Tobie podobnymi żeby rozjaśnić sprawę [/QUOTE

polemika ? ha ha ,obrażanie nazywasz polemiką , ten warszawiaczek naprawdę się tutaj panoszy, przynajmniej raz napisz prawdę człowieku "wszelakich zdolności" i "bezgranicznej wiedzy"
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 24.01.2015 o godz. 21:36.