Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30478
Stary 24.01.2015, 21:05
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Co do szczerości działań opozycji, to moje wątpliwości budzi fakt, że nie zaskarżono/nie zmieniono dotychczas(i nie od wczoraj) obowiązującego artykułu 38 ustawy o lasach państwowych.
Chyba raczysz sobie żartować. W chwili obecnej szanse opozycji na samodzielną zmianę jakiejkolwiek ustawy są mniej więcej takie same jak szanse Żyda na to aby przeżyć w Oświęcimiu.
Jeśli natomiast zarzut miałby dotyczyć tego że nie zmieniono tej ustawy jeszcze w momencie gdy koalicja PiS miała większość w Sejmie (czyli 2006-2007) to z całym szacunkiem ale trzeba było niezłej wyobraźni żeby wymyślić, że w 2015 PO będzie ratować swój tyłek, próbując wyprzedawać polskie lasy. Tym bardziej że w Konstytucji istnieją jednak zapisy pozwalające na zablokowanie takiej operacji.
A przy okazji: mógłby mnie ktoś objaśnić za co zbanowano Mareczka? Z chłopem się generalnie nie zgadzam, ale trudno mu odmówić kompetencji. Na tle takich asów jak york, szpen czy emj10 gość jest naprawdę ok. Moim zdaniem szkoda żeby był poza forum, jeśli ma ochotę tu pisać.