|
Burliga ma kontrakt do czerwca przyszłego roku. Przed upływem tego kontraktu raczej nie odejdzie no, chyba że zgłosi się po niego jakiś egzotyczny klub, który zaoferuje mu kontrakt życia. Na, to, jednak, póki, co się nie zanosi.
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
|