Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Dukat
Junior Member
Od: 10.2013
Offline
#
10120
24.01.2015, 17:42
Kontaktowaliście się kiedyś z kimś z klubu? tzn wysyłaliście maila do klubu?. Dostawaliście odpowiedź? Jak oceniacie kontakt z Wisłą Kraków?
Dukat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dukat
Znajdź inne posty napisane przez Dukat