Wyświetl pojedynczy post
Dukat
Junior Member
 
Od: 10.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10120
Stary 24.01.2015, 17:42
Kontaktowaliście się kiedyś z kimś z klubu? tzn wysyłaliście maila do klubu?. Dostawaliście odpowiedź? Jak oceniacie kontakt z Wisłą Kraków?
Odpowiedz cytując