Wyświetl pojedynczy post
Kordel.
Member
 
Od: 06.2014
Skąd: Litwini wracali?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28356
Stary 24.01.2015, 17:29
Witam,
Mam problem z połączeniem wifi miedzy dekoderem nc+ (mediaboxem) a drugim dekoderem (czarno-białym) w usłudze multiroom standard przy udziale liveboxa. Kupiłem router tp link wr702n jak mi poradził szanowny Pan z infolinii nc+ i został skonfigurowany zgodnie z jego instrukacjami i wszystko wyszło ok. Problem pojawia sie w momencie gdy podpinam tp linka do mediaboxu aby wykrył połączenie internetowe, wtedy otrzymuje komunikat Brak internetu. Spróbowałem podłączenia dekodara czarno-białego bezpośrednio przez kabel Ethernet do liveboxa i ponownie na mediaboxie wyszukać połaczenie z netem lecz skutek ten sam. Dodam ze siła sygnału na przy podłączaniu wynosi 38% i jest wystarczajaca. NC+ sugeruje ze moga byc poblokowane porty na liveboxie, mimo wszystko czekam na telefon z działu technicznego nc+ i maja cos kombinować.

Pytanie czy ktoś miał podobny problem z połączeniem lub mial styczność z tym "ustrojstwem" ? ;]
Odpowiedz cytując