|
Nie ma wiekszych problemow? Ostoja (vel Marko) normalnie zyje tylko nie moze zawodowo uprawiac pilki, nie bojcie sie, on sobie poradzi. To jest pilkarz, on miesiecznie dostaje tyle co wy nie zarobicie w rok.
Oni dostaja po kilkadziesiat tysiecy zlotych na reke.. czynsz za mieszkanie, zarcie, jakies dodatki to wydac powinien gora 2 tysiace zlotych w miesiacu za wszystko, a i tak zylby wiecej niz przecietny Polak. W klubie i tak jeszcze podjada za darmo, ma lekarzy darmowych, odzywki, wycieczki na zgrupowania, treningi.
A co z reszta kasy? moze zainwestowac w otworzenie sklepow, baru, restauracji, kregialni, sklepu spozywczego czy piekarni, cos co mu bedzie przynosic miesiecznie zyski, my nie fundacja charytatywna, to znaczy poniekad, tak bo juz dalismy mu duzo zarobic, a to pozwolilo mu ustawic sie na cale zycie, a teraz tylok od niego zalezy co z tymi pieniedzmi zrobi, do wyboru do koloru.. pilkarz, ogolnie sportowiec zyje bardzo dobrze, kopnie dwa razy pilke, rzuci dwa razy do kosza,a zarabia fortune. badzcie o nich spokojni.
tragedia to dzieciak na wozku z porazeniem mozgowym, ktorego trzeba karmic rurka , a rodzice musza zyc za 400 zl miesiacznie i utrzymac siebie i dzieciaka.
Ostatnio edytowane przez c. : 24.01.2015 o godz. 15:53.
|