Manhunt napisał(a):

|
Zawsze dawał wszystko z siebie szkoda ,że nie mamy kasy bo można by go zostawić jako skauta na Bałkany
|
Ja nie jestem za zostawianiem piłkarzy samych sobie z problemami, tym bardziej tych, którzy jako nieliczni wkładali serce podczas gry dla Wisły.
Jak będzie kolejne spotkanie z Gaszyńskim, to ktoś może ten temat podnieść.