Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22044
Stary 24.01.2015, 15:40
Manhunt napisał(a):Wyświetl post
Zawsze dawał wszystko z siebie szkoda ,że nie mamy kasy bo można by go zostawić jako skauta na Bałkany
Ja nie jestem za zostawianiem piłkarzy samych sobie z problemami, tym bardziej tych, którzy jako nieliczni wkładali serce podczas gry dla Wisły.
Jak będzie kolejne spotkanie z Gaszyńskim, to ktoś może ten temat podnieść.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując