Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1885
Stary 24.01.2015, 15:38
Zrob mily gest i zaplac dodatkowo 10 zl i wtedy ty jako kibic Wisly sie lepiej z tym poczujesz bo dasz zarobic klubowi

Z tych 10 zl i tak trzeba odjac koszty produkcji nowych kart ale zawsze to kilka zlotych do przodu.
Odpowiedz cytując