Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1883
Stary 24.01.2015, 13:39
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Jasne. Tylko tutaj nie chodzi pieniądze. Tutaj chodzi o to, że klub powinien bardziej doceniać kibiców, którzy od wielu lat regularnie pojawiają się przy Reymonta. Taki sympatyczny gest, bo wiadomo, że kto ma chodzić na Wisłę i tak będzie to robił.

Chodzi o miły gest, szczególnie po słowach prezesów, którzy twierdzili, że mają w dupie kibiców bo pieniądze i tak znajdą, w ten czy inny sposób.

ehe, ile chcesz? 50 zł rabatu?
weź zejdź na ziemię
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując