Mario Nh napisał(a):

Jasne. Tylko tutaj nie chodzi pieniądze. Tutaj chodzi o to, że klub powinien bardziej doceniać kibiców, którzy od wielu lat regularnie pojawiają się przy Reymonta. Taki sympatyczny gest, bo wiadomo, że kto ma chodzić na Wisłę i tak będzie to robił.
Chodzi o miły gest, szczególnie po słowach prezesów, którzy twierdzili, że mają w dupie kibiców bo pieniądze i tak znajdą, w ten czy inny sposób.
|
ehe, ile chcesz? 50 zł rabatu?

weź zejdź na ziemię