Wyświetl pojedynczy post
dziki
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Różnie bywa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8983
Stary 24.01.2015, 13:22
IMO przy tempie rozwoju polskiej piłki to naprawdę dobry pomysł, z którego oba podmioty muszą być zadowolone. Szczególnie w stabilniejszym środowisku, jakim jest teraz Legia.

Wydaje mi się, że tego typu inwestorów w tej części kraju też byśmy znaleźli ;-)
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując