|
IMO przy tempie rozwoju polskiej piłki to naprawdę dobry pomysł, z którego oba podmioty muszą być zadowolone. Szczególnie w stabilniejszym środowisku, jakim jest teraz Legia.
Wydaje mi się, że tego typu inwestorów w tej części kraju też byśmy znaleźli ;-)
Life is short. Wear your passion!
|