Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 24.01.2015, 10:07
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Przestancie .......ic o jakiś 10 zl
Ludzie to 2/3 paczki papierosow które spalasz w jeden dzien...
To jest wynagrodzenie w normalnej pracy za cala godzine(!)
To sa 3 piwa...
10 zl to kwota nic nie znaczaca w dzisiejszych czasach...
Jasne. Tylko tutaj nie chodzi pieniądze. Tutaj chodzi o to, że klub powinien bardziej doceniać kibiców, którzy od wielu lat regularnie pojawiają się przy Reymonta. Taki sympatyczny gest, bo wiadomo, że kto ma chodzić na Wisłę i tak będzie to robił.

Chodzi o miły gest, szczególnie po słowach prezesów, którzy twierdzili, że mają w dupie kibiców bo pieniądze i tak znajdą, w ten czy inny sposób.

Odpowiedz cytując