Wyświetl pojedynczy post
bartek89TS
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1878
Stary 23.01.2015, 21:04
Karnet np na C jest droższy niż na jesień gdzie rozegraliśmy 10 meczy u siebie, a teraz będzie 8 lub 9, liczę na opcje 9 meczy.Mam nadzieje, że będziemy bić się w rundzie finałowej o pierwszą trójkę i meczy "top" powinno być więcej.Możliwe, że będziemy gościć laski w paski dwukrotnie.
Odpowiedz cytując