Wyświetl pojedynczy post
ASecond17
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1877
Stary 23.01.2015, 20:53
Właśnie nawet nie chce mi się szukać, jakie ceny były w poprzednich rundach, bo i tak od lat na karnetach jadę.

Co do kart kibica - właśnie ból, że ci najwierniejsi, tj. mający karty kibica od początku 01.01.2011 - teraz będą musieli wyrobić nowe (czytaj: zapłacić kolejną dyszkę za nowy plastik ze starym zdjęciem), czyli już trzecie karty kibica. I prawdopodobne, że to tylko na tę najlbiższą rundę, jeśli przejdą zmiany w ustawie o BIM - od lipca 2015.
Pojęcie, którego wy nie znacie. Dzisiaj wrogu, wczoraj bracie.
Odpowiedz cytując