Nie trzeba przeliczać. Tu jest policzone (ale chyba uwzględniają 8 meczy, tak więc trzeba dodać cenę 1go meczu z rundy finałowej):
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...osc_pieniedzy/
Odnośnie zniżki ,,dla najwierniejszych" (znajej dawno jako ,,lojalnościowa"). Mój post sprzed roku:
R33 napisał(a):

Nie narzekaj, dawniej z tego co pamiętam zawsze było 5 zł. Tak więc jest jakaś tendencja zwyżkowa dla nas. Kto wie, może w następnej rundzie będziemy płacić 1 banknot mniej.
|
Rok czekania i proszę bardzo...
