Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1876
Stary 23.01.2015, 20:53
Nie trzeba przeliczać. Tu jest policzone (ale chyba uwzględniają 8 meczy, tak więc trzeba dodać cenę 1go meczu z rundy finałowej):
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...osc_pieniedzy/

Odnośnie zniżki ,,dla najwierniejszych" (znajej dawno jako ,,lojalnościowa"). Mój post sprzed roku:
R33 napisał(a):Wyświetl post
Nie narzekaj, dawniej z tego co pamiętam zawsze było 5 zł. Tak więc jest jakaś tendencja zwyżkowa dla nas. Kto wie, może w następnej rundzie będziemy płacić 1 banknot mniej.


Rok czekania i proszę bardzo...
Ostatnio edytowane przez R33 : 23.01.2015 o godz. 20:59.
Odpowiedz cytując