Wyświetl pojedynczy post
ASecond17
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8980
Stary 23.01.2015, 20:51
Nie zapominajcie, że obligacja - to nie jest datek, jak wpływ od sponsora albo podniesienie kapitału własnego przez akcjonariuszy. To jest specjalny dług, który po okresie, na jaki została zaciągnieta - trzeba zwrócić i to z odsetkami.
Pojęcie, którego wy nie znacie. Dzisiaj wrogu, wczoraj bracie.
Odpowiedz cytując