Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1874
Stary 23.01.2015, 20:47
R33 napisał(a):Wyświetl post
Co tu taka cisza?

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...juz_od_100_zl/

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...zlotych_16947/

No i jak ktoś na początku wprowadzenia Kart Kibica 2011 ją wyrobił to niestety ważność się skończyła, czyli znowu 10 zł.
To taka ulga dla starych kibiców. :/

A poza tym ceny według mnie przystępne.
Odpowiedz cytując