Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22039
Stary 23.01.2015, 20:32
w0lno. napisał(a):Wyświetl post
Szkoda, że tracimy dobrego obrońcę, ale zdrowie i życie jest znacznie ważniejsze niż bieganie w getrach i spodenkach za szmacianką. Żal mi go tak zwyczajnie po ludzku. Zawaliło się chłopu życie. Przydałby się jakiś mały transparent z wyrazami wsparcia. Ciekawe czy klub zreflektuje się i wymyśli dla niego jakąś nową rolę.
Ze strony klubu była by to bardzo miła sprawa, gdzieś tam wspominał, że chciałby zostać trenerem, może na początek mógłby zostać asystentem Smudy i zbierać jakieś tam doświadczenie ...
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując