w0lno. napisał(a):

|
Szkoda, że tracimy dobrego obrońcę, ale zdrowie i życie jest znacznie ważniejsze niż bieganie w getrach i spodenkach za szmacianką. Żal mi go tak zwyczajnie po ludzku. Zawaliło się chłopu życie. Przydałby się jakiś mały transparent z wyrazami wsparcia. Ciekawe czy klub zreflektuje się i wymyśli dla niego jakąś nową rolę.
|
Ze strony klubu była by to bardzo miła sprawa, gdzieś tam wspominał, że chciałby zostać trenerem, może na początek mógłby zostać asystentem Smudy i zbierać jakieś tam doświadczenie ...