Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1873
Stary 23.01.2015, 20:28
Co tu taka cisza?

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...juz_od_100_zl/

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...zlotych_16947/

No i jak ktoś na początku wprowadzenia Kart Kibica 2011 ją wyrobił to niestety ważność się skończyła, czyli znowu 10 zł.
Odpowiedz cytując