Wyświetl pojedynczy post
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69397
Stary 23.01.2015, 18:47
Tradycyjnie, co by się nie działo to źle. Owszem, bramkarz nie jest nam potrzebny na gwałt, ale jeśli Franek sobie zażyczył jego powrotu to musi coś w tym być. A ludzie tradycyjnie - zamiast cieszyć się z powrotu solidnej marki (jeden z lepszych bramkarzy Wisły ostatnich lat, powołany do reprezentacji) to wybrzydzają, że nogami grać nie umie, że po co nam kolejny...
Odpowiedz cytując