kerim1906 napisał(a):

ciekawa dyskusja o "lasach", cała strona minęła aż hubert fan wytłumaczył zawiłości , Sambo sprawa jest prosta , jakby urbanoplatfusy MOGŁY sprzedać Lasy Państwowe dawno by to zrobili , a Twoje stwierdzenie że Kaczyński szczwany lis kreuje "problem" żeby stać się ostatnim sprawiedliwym to niezły wygibas , urbanoplatfusy próbując po nocy przepchnąć sprzedaż lasów obsadzają Prezesa w roli obrońcy
|
chwila - niestety hubert fan nie wytłumaczył żadnych zawiłości a niestety wzmocnił moje wątpliwości.
Brak jest bowiem jurydycznych i racjonalnych argumentów za odrzuceniem tej zmiany w konstytucji.
W Twoim wywodzie znajduje się jeden logiczny błąd wskazujący na niezasadność twierdzeń o moich wygibasach.
Otóż platfusy nie chciały nocą sprzedać lasów to jest podstawowy problem w Twojej wypowiedzi. Być może jest to skrót myslowy ale w tej dyskusji chodzi o to, żeby dociec prawdy a nie skrótów myslowych i w związku z tym półprawd.
Jeśli bowiem poprawka do konstytucji nie zmieniłaby obecnego stanu prawnego - to robienie z tego rabanu w taki sposób jaki jest demonstrowany w linkach podawanych przez huberta fana wskazuje na bicie piany w celu pokazania Prezesa w roli ostatniego Polaka z krwi i kości.
Chyba, że chodzi o podniesienie rabanu, że PO chce sprzedać lasy i dać żydom - ale wtedy to nalezy nagłaśniać przeciek z wikiliks a nie twierdzić, że zmianą w konstytucji PO sprzeda lasy. Ale jak zwykle w PIS akcentuje sie nie to co trzeba i nie wtedy kiedy trzeba a to po 7 latach oglądania tej opozycyjnej nieudolnosci zaczyna mnie przekonywać do tego, że ta nieudlność to chyba z wyboru...
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43