|
- Który skretyniały moderator dał za przerobiony herb TSu yorkowi bana na zaledwie rok, jak powinien dostać dożywocie?
- Dlaczego gwk123 (trzeba 140 IQ żeby rozpoznać skrót od G-azeta W-yborcza K-raków) nie dostanie perma?
- Dlaczego nadupcający posta za postem w piłkarskim Myers nie odczuwa tych "konsekwencji"?
- Dlaczego posty w stylu "pioro brudne pieniądze" uchodzą płazem?
- WhiteDoctor. To wyraża więcej, niż 1000 słów.
- Moderator Grisza. Nic do niego nie mam. Z tym, że wpadam dość często, a ostatnio widziałem go tydzień-dwa temu. Trochę za rzadko, hmm?
Upier*doliliście się jednej grupy i ich banujecie. p0k3m0ny robią Wam "poziom forum". Przyklasnąć.
|