Szpen napisał(a):

już tutaj pisałem o kredycie w franku, jednak chciałbym pokazać obłudę części ludzi, którzy są zdanie, że frankowicze sami są sobie winni, bo brali kredyty w CHF. OK, są winni, bo podejmowali takie a nie inne decyzje. Jednak zdanie odnośnie tego, że niech się sami teraz tym martwią należy podważyć, biorąc pod uwagę fakt, że na rynku traktowani są gorzej niż kredyciarze w złotówkach. Ci w PLN mieli preferencyjne warunki, gdzie Państwo dokładało im po 40 tysięcy zł do kredytu, a ci w CHF płacą wszystko sami. Poniżej wyliczenia dla kredytu na 400k.
Program Rodzina na Swoim - 50% dofinansowania odesetek przez 8 lat. Wartość +-40k rozłożone na 96 msc. 182 tysiące takich kredytów.
Program MDM - od 10% do 20% wartości mieszkania, czyli nie mniej niż 40k wypłacane od razu. 13 tysięcy takich kredytów.
Frankowicze - 550k kredytów, bez jakiegokolwiek wsparcia przez Państwo.
|
nie mam kredytu we frankach , trochę poczytałem na ten temat , jest to regularny przekręt banksterski , nikt nikogo nie zmuszał , ale warunki zawarcia były dużo lepsze we franku niż w złotówkach , wiele osób nie miało "zdolności " w złotym a we franku ho, ho , ile fabryka dała , najważniejsza rzecz , nikt nie dostał żadnego franka tylko złotówki , ani bank an klient nie widział franka , łatwo banksterzy z tego nie wyjdą , ludzie piszą pozwy zbiorowe ponieważ w umowach jest wiele klauzul niedozwolonych , potwierdził już to niejeden sąd , szpenio nie idż drogą skłócania frankowiczów ze złotówkowiczami , im o to chodzi , a walka z banksterami dotyczy i frankowiczów jak i złotówkowiczów
a emj10 swoje , poczytał Rybińskiego i powtarza bzdury , gdzie niby ma mieszkać i odkładać na mityczne mieszkanie , na walizkach i za 25 lat mieszkanie ?
tutaj takie kompensum , kto nie zna tematu polecam
http://www.kredytchf.pl/