http://sport24g.pl/2015/01/23/wrzutk...h-z-zagranicy/
Tutaj cały wywiad.
Skąd to wziął? Z domysłów. Siedzi i zastanawia się dlaczego jeszcze ukochany Stilić nie podpisał kontraktu.
"Michal podobno na 2.5 roku"
radek2323 Takie podobno wsadź sobie do kieszeni.