Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30453
Stary 23.01.2015, 00:27
Szczytem jest to, że jak nam już sprzedadzą te Lasy Państwowe to nam gówno zostanie ...

Za PISu przynajmniej nam to nie grozi.