sambo napisał(a):

|
Obecnie mozna w cholere sprzedac te lasy a pieniadze przeznaczyc na edukacje seksualna i oprocz tevo ze powrzeszczymy nic nie bedzie sie dalo zrobic. Pojdzie na gumki i lale dla mlodziezy
|
Sorry, ale umiesz czytać, ze zrozumieniem ?
Obecnie obowiązujące prawo zabrania sprzedaży lasów państwowych. Do "Lasy stanowiące własność Skarbu Państwa nie podlegają przekształceniom własnościowym" miało zostać dopisane
"z wyjątkiem przypadków określonych w ustawie". Widać gołym okiem, że to byłaby furtka do sprzedaży lasów, po zaakceptowaniu poprawki wystarczyłoby utworzyć ustawę, którą poparłaby koalicja i szybciutko mamy lasy sprzedane.
Właśnie gdyby wprowadzili ten zapis można by było w cholerę sprzedać te lasy a obecna Konstytucja RP tego zabrania dlatego chcieli zmiany. Proste jak budowa cepa za przeproszeniem ...
A tak obsrywane przez wszystkich PIS i SP przed tym uchroniły !
Teraz rozumiesz Sambo ? Prościej nie mogę Ci tego wytłumaczyć 