Temat: Islam!
Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 22.01.2015, 23:33
No spoko, ale mi obrazek kojarzy się prawie jednoznacznie.

,,Patrzcie, na jednych zdjęciach widać, że jest tłum, a tak naprawdę maszerowali sami co pokazują inne ujęcia. Nikt na ten ich śmieszny marsz nie przyszedł. Później sprezentowali ludziom zdjęcia z takich ujęć, żeby ich ogłupić, że na marszu były tłumy"

Jak widać po wypowiedzi ABGWiślakABG nie tylko ja tak interpretuje zamysł autora zbitki zdjęć.

Zamysł o tyle głupi, że sam marsz leciał na pierdylionie stacji od CNN przez TVP info i Al-Jazeere po Russia Today i w zasadzie każdy kto ma tv mógł zobaczyć ile ludzi bierze w nim udział.

Zresztą ta zbitka zdjęć, to nie jest kwestia nawet czwartorzędna w niniejszym temacie. Po prostu śmieszą mnie wielkie demaskacje, a że zobaczyłem to zdjęcie już któryś raz w internetach, to zapytałem co autor/powielacze mają na myśli. Myślę, że wątek został omówiony adekwatnie do jego znaczenia.
Ostatnio edytowane przez Mareq : 22.01.2015 o godz. 23:45.
Odpowiedz cytując