Wyświetl pojedynczy post
sambo
dziarski chłop
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30440
Stary 22.01.2015, 22:43
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
PO i PSL kłamią w żywe oczy.

york09- Zamiarem rządu było do Konstytucji RP wprowadzenie zapisu umożliwiającego sprzedaż Lasów Państwowych, w sytuacji gdy uzna, że wymaga tego interes państwa. Zmiana konstytucyjna proponowana przez koalicję dałaby Sejmowi możliwość swobodnej manipulacji własnością leśną i podejmowania dowolnych decyzji na podstawie zwykłej, nawet jednoosobowej przewagi głosów.

Tłumacząc:

Dokładnie chcieli do konstytucji dopisać formułę: Lasy stanowiące własność skarbu państwa nie podlegają przekształceniom własnościowym. (ok, wszystko w porządku, ale jest jeszcze drugie zdanie)
Wyjątki od tej zasady uzasadnione celami publicznymi określa ustawa ( i właśnie o to zdanie (ustawę) chodzi ! )

Teraz rozumiesz ?

Tej argumentacji szczerze nie rozumiem. Czy w chwili obecnej mozna sprzedac lasy ? Mozna. Wiec o co chodzi? Czy lepszy jest taki stan jak obecnie? Jaka wiekszoscia obecnie mozna spylic lasy? Niech mnie ktos oswieci bo nie moglem zrozumiec tego glosowania. Oglnie to chyba chodzi o dym. Platformersi dali projekt zeby dym wygasic, pisiory teraz wzniecaja a stan jest taki jaki byl. Czyli okragly stol trzyma sie mocno
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43