Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8976
Stary 22.01.2015, 21:43
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
To się inwestorzy zdziwią, jak bardzo można wtopić
Pomysł sam z siebie nie jest zły, bo praktykowany w wielu klubach na świecie, ale grających w znacznie mocniejszej lidze niż nasza...
Z zawodowej ciekawości będę się temu funduszowi starał przyglądać.
Nie zdziwią, bo nie można wtopić ;-)

W przypadku tej spółki, działa to jak obligacje pewnie 3-5 letnie na ok 8-10%, i to jest coś co Legia MUSI wypłacić tym inwestorom. Natomiast dodatkowym bonusem, jest możliwośc uzyskania jest kilkunastu procentów z transferu jak sie uda sprzedać. Także model jest bardzo dobry, tylko trzeba znaleść ludzi którzy taką kasę wyłożą

Obligacje to jest coś, czym Wisła mogłaby się zainteresować...
Odpowiedz cytując