BlurgH napisał(a):

To się inwestorzy zdziwią, jak bardzo można wtopić 
Pomysł sam z siebie nie jest zły, bo praktykowany w wielu klubach na świecie, ale grających w znacznie mocniejszej lidze niż nasza...
Z zawodowej ciekawości będę się temu funduszowi starał przyglądać.
|
Nie zdziwią, bo nie można wtopić ;-)
W przypadku tej spółki, działa to jak obligacje pewnie 3-5 letnie na ok 8-10%, i to jest coś co Legia MUSI wypłacić tym inwestorom. Natomiast dodatkowym bonusem, jest możliwośc uzyskania jest kilkunastu procentów z transferu jak sie uda sprzedać. Także model jest bardzo dobry, tylko trzeba znaleść ludzi którzy taką kasę wyłożą
Obligacje to jest coś, czym Wisła mogłaby się zainteresować...