|
Odzież się zużywa, zwłaszcza w czasach sterowanego terminu przydatności.
Poza tym- Warszawa korzysta z napływu tzw. 'kibiców sukcesu", tych z okolicznych miejscowości, którzy nie złapali bakcyla chodzenia na mecze, jeżdżenia na wyjazdy etc. i ma target.
W takiej skali zapewne tego nie zrobimy. Chodzi o to, by zostawiając już taką kasę za produkt (który zrobiony jest tandetnie, projekt masakryczny, wybór porażający) czuć satysfakcję z zakupu. By np. taki gimborurkowiec wydając lekką ręką kilka stów za "air maxy" czuł się wniebowzięty, że ma trendy sprzęt w klubowych barwach za jakąś tam dodatkową kasę.
Myślisz, że po co robili akcje ze skinami na urządzenia przenośne czy play station?
Nie wyjdzie- trudno. Przynajmniej mogą wtedy sobie powiedzieć z czystym sumieniem, że próbowali. I inaczej podejść do kibiców.
Choć patrząc na akcje TWSD i żal 10zł...
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 22.01.2015 o godz. 19:38.
|