IncognitoTSW napisał(a):

|
Kolejna dymisja wśród najbliższych współpracowników premier Ewy Kopacz. Dymisję złożyła Jolanta Gruszka, szefowa gabinetu politycznego premier - informuje TVN24. Wcześniej Kopacz przyjęła dymisję Iwony Sulik z funkcji rzecznika rządu. Dymisja jest efektem informacji, że Sulik szkoliła medialnie polityków opozycji.
|
Ciekawe,czy w tej sytuacji jej córka zachowa lukratywna POsade w PGE
http://www.rp.pl/artykul/1144879.html