Wyświetl pojedynczy post
liber
Member
 
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4098
Stary 22.01.2015, 17:12
szprotson napisał(a):Wyświetl post
panowie ale jest jedna dosc duza roznica
w Warszawie po miescie spokojnie smigasz w bluzie Legii. W Krakowie śmigasz chwilę...
Niech kazdy sie uderzy w piers i pochwali ile ma wiśackich gadżetów....po co Nam sklep przez prawdziwe S skoro nie bedziemy w nim zostawic pieniedzy
No trochę by się znalazło
Odpowiedz cytując