|
Kolejna dymisja wśród najbliższych współpracowników premier Ewy Kopacz. Dymisję złożyła Jolanta Gruszka, szefowa gabinetu politycznego premier - informuje TVN24. Wcześniej Kopacz przyjęła dymisję Iwony Sulik z funkcji rzecznika rządu. Dymisja jest efektem informacji, że Sulik szkoliła medialnie polityków opozycji.
|