Wyświetl pojedynczy post
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6566
Stary 21.01.2015, 19:13
Hej. Ostatnio odnowiłem sobie rozgrywkę w FMie 2011. Chciałbym pobrać dodatki graficzne (face'y, kitsy, loga etc), ale wszystkie linki na jakie natrafiłem dawno już wygasły. Posiada ktoś działający graphic pack do naszej Ekstraklasy? Byłbym niesamowicie wdzięczny
Odpowiedz cytując