Wyświetl pojedynczy post
Padre1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3499
Stary 21.01.2015, 18:12
Cytat:
...dlatego że kilku upośledzonych chce sie podzielić...
Cytat:
Już niejeden wpis typu "idiota", "debil" przeszedł bez jakiejkolwiek interwencji moda i bez żadnej kary.
Aha...


Skrypt forum nie pozwala na zamknięcie SB przed niezalogowanymi. Tak mówił jeden mod.
Ostatnio edytowane przez Padre1906 : 21.01.2015 o godz. 18:15.
SIARKA - WISŁA - JAGIELLONIA!!!
Odpowiedz cytując