|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#3498

21.01.2015, 17:43
|
crazykaro napisał(a): 
Nie róbmy burdelu z naszego forum, tylko dlatego że kilku upośledzonych chce sie podzielić przy czym sie spuściło. Niestety shoutbox otwiera sie na wejściu i nie ma możliwości wybrać czy sie chce tego typu rzeczy oglądać czy nie. Zwinięcie shoutboxa nie jest też żadnym rozwiązaniem. Ponadto nie ma jak zgłaszać wpisów shoutboxowych do moderowania, a chciałbym zauważyć, że shoutbox jest widoczny bez logowania. Rzeczy jakie sie tam pojawiają są często gęsto wulgarne, rasistowskie, nieprzyzwoite i wiele osób można by zaciagnąć do prokuratora, gdyby ktoś sie przyglądnął tym wpisom.
A otwierając temat moderowania, to spadło ono na tym forum do poziomu rowu mariańskiego. Ludzie w tematach mogą obrażać się do woli. Już niejeden wpis typu "idiota", "debil" przeszedł bez jakiejkolwiek interwencji moda i bez żadnej kary. I można zgłaszać do woli tego typu wpisy i nic.
Pozdrawiam moderatorów i ciekaw jestem co z tego wyniknie...
|
|
|