Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3497
Stary 21.01.2015, 17:28
Nie róbmy burdelu z naszego forum, tylko dlatego że kilku upośledzonych chce sie podzielić przy czym sie spuściło. Niestety shoutbox otwiera sie na wejściu i nie ma możliwości wybrać czy sie chce tego typu rzeczy oglądać czy nie. Zwinięcie shoutboxa nie jest też żadnym rozwiązaniem. Ponadto nie ma jak zgłaszać wpisów shoutboxowych do moderowania, a chciałbym zauważyć, że shoutbox jest widoczny bez logowania. Rzeczy jakie sie tam pojawiają są często gęsto wulgarne, rasistowskie, nieprzyzwoite i wiele osób można by zaciagnąć do prokuratora, gdyby ktoś sie przyglądnął tym wpisom.

A otwierając temat moderowania, to spadło ono na tym forum do poziomu rowu mariańskiego. Ludzie w tematach mogą obrażać się do woli. Już niejeden wpis typu "idiota", "debil" przeszedł bez jakiejkolwiek interwencji moda i bez żadnej kary. I można zgłaszać do woli tego typu wpisy i nic.

Pozdrawiam moderatorów i ciekaw jestem co z tego wyniknie...
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 21.01.2015 o godz. 17:30.
Odpowiedz cytując