palikot napisał(a):

a tu z fb Stonogi. Spotkamy się w maju zobaczymy czy miał racę
|
Cytat:
Pytanie: Michalkiewicz mówiąc, że ma Pan informatorów, kłamał?
Zbigniew Stonoga: .......ę Michalkiewicza i to co bełkocze.
|
Zgadzasz się z tym, że Michalkiewicz „bełkocze” mówiąc o dziwnych powiązaniach Stonogi? Dalej będziesz cytował tego agenta? Proszę łyknij „czerwoną pigułkę” w postaci filmiku, który poniżej przesyłam, a która może Cię wybudzi z tego Matrixa, którego częścią jest Zbysio S.: