KOMINEK napisał(a):

Pewnie ilość młodych kibiców gra w jakiś klubach i kupują sobie korki zwykle raz na rok. Nie można zrobić dedykowanej serii adidasa dla Wisły? Pewnie że są miejsca gdzie za takie buty można dostać by w....... ale wiele miejscowości jest w większości wiślackie a dla młodych to byłby szpan takie buty mieć. Zrobić promocje z Brożkiem Stiliciem Głową .
Można powiązać kupno karnetu ze zniżkami na buty piłki itd.
|
To by nie przeszło:
- takie korki na pewno kosztowałoby znacznie drożej niż normalne (Adidas i tak ma już teraz wysokie ceny za normalne rzeczy)
- jakąś tam określenie dużą ilość, żeby to było opłacalne trzeba by było wyprodukować, a nie wiadomo czy taka by zeszła
- wątpię czy każdemu na boisku osiedlowym będzie się uśmiechało granie w korkach Wisły
Co do powiązania karnetu ze zniżkami to jesienią dawali zniżki na wybrane produkty ze Strefy Kibica. Jeżeli chodzi Ci o to, żeby zniżki były na produkty Adidasa to też ciężko będzie o coś sensownego bo Adidas ma rzeczy drogie i zniżki mogłyby być raptem znikome co dużego magnesu by nie spowodowało.
A tak jeszcze co do sklepu na Legii to ja np. osobiście nie chciałbym aby z Wiślackiego sklepu (który w pewnym sensie jest częścią stadionu) sprzedawać rzeczy Adidasa. Za to sprzedaż rzeczy ze wszystkich sekcji jak najbardziej, ale też taki sklep już mamy (Reymonta 22).