|
PiS jeżeli wyciągnie temat smoleński przed wyborami, to strzeli sobie w stopę. I to pociskiem bardzo dużego kalibru. Zgadzam się w tej kwestii z Kolonką (choć nie jest moim guru dziennikarstwa), że główna partia opozycyjna ma za zadanie jedynie punktowanie tego, co platforma robić będzie do czasu wyborów.
|