Wyświetl pojedynczy post
sambo
dziarski chłop
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30415
Stary 21.01.2015, 12:25
No to nastroje społeczne muszą pikować ostro w dół, skoro zapowiada się wyciągnięcie argumentu najwyższego kalibru a to katastrofy smoleńskiej.

Zauważcie, że katastrofa smoleńska jest dawkowana tylko wtedy kiedy trzeba - nadszedł czas.

Oddech na miesiąc spokojnie a może na dwa - wszak okazywane będą nowości i to już zapowiadane, że różniące sie z tym co twierdzili nieżyjący (chyba? niech mnie ktos poprawi) piloci.

No więc - najpierw plowciny pismaków. Później akcja Komisji Macierewicza, później akcja Laska, później znowu plwociny pismaków, później znowu jakiś szczegół a następnie zamykajaca show konferencja prasowa Prokuratora Generalnego i krótka dyskusja pismaków

- miesiac, mówię wam miesiąc co najmniej
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43