Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4093
Stary 21.01.2015, 10:10
panowie ale jest jedna dosc duza roznica
w Warszawie po miescie spokojnie smigasz w bluzie Legii. W Krakowie śmigasz chwilę...
Niech kazdy sie uderzy w piers i pochwali ile ma wiśackich gadżetów....po co Nam sklep przez prawdziwe S skoro nie bedziemy w nim zostawic pieniedzy
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując