Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4092
Stary 21.01.2015, 08:47
ale przecież blaszak jest taki piękny. O czym mowa najwięcej ludzi przewija się tam gdzie kupuje się bilety, a u nas coś żałosnego jest w rogu z dwoma koszulkami i 5 szalikami.


Pewnie ilość młodych kibiców gra w jakiś klubach i kupują sobie korki zwykle raz na rok. Nie można zrobić dedykowanej serii adidasa dla Wisły? Pewnie że są miejsca gdzie za takie buty można dostać by w....... ale wiele miejscowości jest w większości wiślackie a dla młodych to byłby szpan takie buty mieć. Zrobić promocje z Brożkiem Stiliciem Głową .

Można powiązać kupno karnetu ze zniżkami na buty piłki itd.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 21.01.2015 o godz. 08:49.
Odpowiedz cytując